Top 20 beste prestasjon pr øvelse siste 365 dager aktive utøvere - langbane

50m Fri

# Navn Gruppe Født Tid
1 Truls Wigdel Elite 1999 0:24.300
2 Simon Slettevold Elite 2002 0:25.170
3 Erik Årsland Gidskehaug Elite 1997 0:25.920
4 Jørund Kalvenes Drengstig Elite 2002 0:26.030
5 Fabian Shoghl Elite 2003 0:26.120
6 Sondre Eidesen Elite 2002 0:26.510
7 Magnus Ravndal Junior/Senior 1999 0:26.550
8 Stian Aleksander Pettersen Elite 2003 0:26.630
9 Andreas Sigvaldsen Elite 2006 0:27.000
10 Julie Endregaard, Borsheim Elite 2001 0:27.170
11 Elias Stangeland Junior ung gutter 2005 0:27.460
12 Harald Tobias Øyerhamn Junior/Senior 2004 0:27.510
13 Morris Franz Junior/Senior 2004 0:27.540
14 Marthe Cecilie Willumsen Elite 2002 0:27.850
15 Vilde Zetlitz Nessler Elite 2003 0:27.990
16 Karianne Auestad Kjellsen Junior/Senior 2004 0:28.490
17 Emma Endregaard, Borsheim Junior/Senior 2003 0:28.650
18 Susanne Steinnes Elite 2005 0:28.740
19 Karoline Wilhelmsen Steen Junior ung jenter 2005 0:28.740
20 Anne Margrete Sunde Rødseth Junior/Senior 2001 0:28.930

100m Fri

# Navn Gruppe Født Tid
1 Truls Wigdel Elite 1999 0:50.920
2 Erik Årsland Gidskehaug Elite 1997 0:53.290
3 Simon Slettevold Elite 2002 0:53.290
4 Stian Aleksander Pettersen Elite 2003 0:56.480
5 Sondre Eidesen Elite 2002 0:56.840
6 Fabian Shoghl Elite 2003 0:57.120
7 Jørund Kalvenes Drengstig Elite 2002 0:57.570
8 Julie Endregaard, Borsheim Elite 2001 0:57.940
9 Andreas Sigvaldsen Elite 2006 0:58.780
10 Magnus Ravndal Junior/Senior 1999 0:59.770
11 Marthe Cecilie Willumsen Elite 2002 0:59.970
12 Jonathan Calderon Junior ung gutter 2005 1:00.450
13 Vilde Zetlitz Nessler Elite 2003 1:00.900
14 Anne Margrete Sunde Rødseth Junior/Senior 2001 1:01.710
15 Silja Vert-Mönig Elite 2005 1:02.110
16 Hedvig Wathne Junior/Senior 2001 1:02.850
17 Aksel Krüger-Larsen Junior ung gutter 2006 1:03.410
18 Ulrik Franz Junior ung gutter 2005 1:03.420
19 Elias Stangeland Junior ung gutter 2005 1:03.550
20 Emma Endregaard, Borsheim Junior/Senior 2003 1:04.130

200m Fri

# Navn Gruppe Født Tid
1 Truls Wigdel Elite 1999 1:49.390
2 Erik Årsland Gidskehaug Elite 1997 1:51.630
3 Simon Slettevold Elite 2002 2:01.100
4 Stian Aleksander Pettersen Elite 2003 2:04.520
5 Sondre Eidesen Elite 2002 2:04.810
6 Andreas Sigvaldsen Elite 2006 2:07.290
7 Julie Endregaard, Borsheim Elite 2001 2:09.490
8 Silja Vert-Mönig Elite 2005 2:12.870
9 Jonathan Calderon Junior ung gutter 2005 2:15.200
10 Harald Tobias Øyerhamn Junior/Senior 2004 2:16.620
11 Vilde Zetlitz Nessler Elite 2003 2:17.010
12 Anne Margrete Sunde Rødseth Junior/Senior 2001 2:17.340
13 Aksel Krüger-Larsen Junior ung gutter 2006 2:17.740
14 Hedvig Wathne Junior/Senior 2001 2:18.340
15 Emma Endregaard, Borsheim Junior/Senior 2003 2:19.390
16 Johanne Jørmeland Junior/Senior 2002 2:20.710
17 Nor Larsen Selvik Junior/Senior 2002 2:20.740
18 Malin Bergsholm Berg Junior/Senior 2002 2:22.430
19 Andrea S. Clementsen Junior ung jenter 2005 2:22.730
20 Thomas Småvik Junior ung gutter 2006 2:24.400

400m Fri

# Navn Gruppe Født Tid
1 Truls Wigdel Elite 1999 3:55.050
2 Erik Årsland Gidskehaug Elite 1997 3:55.360
3 Stian Aleksander Pettersen Elite 2003 4:29.840
4 Julie Endregaard, Borsheim Elite 2001 4:37.410
5 Jonathan Calderon Junior ung gutter 2005 4:45.060
6 Nor Larsen Selvik Junior/Senior 2002 4:51.220
7 Johanne Jørmeland Junior/Senior 2002 4:51.440
8 Andrea S. Clementsen Junior ung jenter 2005 4:52.150
9 Harald Tobias Øyerhamn Junior/Senior 2004 4:54.000
10 Emma Endregaard, Borsheim Junior/Senior 2003 4:55.010
11 Kari Ystrøm Lærdal Elite 2003 4:56.300
12 Hedvig Wathne Junior/Senior 2001 4:57.750
13 Agnes Bryne Narvestad Junior/Senior 2004 5:13.640
14 Andrea Bergsholm Berg Junior/Senior 2004 5:15.960
15 Anne Holmaas Johansen Junior ung jenter 2005 5:17.730
16 Jenny Hustrulid Junior ung jenter 2005 5:22.330
17 Sanna Valseth Junior ung jenter 2005 5:22.820
18 Birk Kalvenes Slutås Junior ung gutter 2006 5:31.770
19 Thomas Wilhelmsen Steen Junior ung gutter 2007 5:36.050
20 Mariam Moralieva Junior ung jenter 2007 5:39.340

800m Fri

# Navn Gruppe Født Tid
1 Erik Årsland Gidskehaug Elite 1997 8:12.300
2 Andrea S. Clementsen Junior ung jenter 2005 9:55.960
3 Nor Larsen Selvik Junior/Senior 2002 9:56.340
4 Johanne Jørmeland Junior/Senior 2002 10:19.680
5 Harald Tobias Øyerhamn Junior/Senior 2004 10:28.820
6 Andrea Bergsholm Berg Junior/Senior 2004 10:45.030
7 Birk Kalvenes Slutås Junior ung gutter 2006 11:23.600
8 Thomas Wilhelmsen Steen Junior ung gutter 2007 11:30.500
9 Sander V. Hamre Junior ung gutter 2006 12:06.060

1500m Fri

# Navn Gruppe Født Tid
1 Erik Årsland Gidskehaug Elite 1997 15:31.000
2 Nor Larsen Selvik Junior/Senior 2002 18:44.410
3 Johanne Jørmeland Junior/Senior 2002 19:31.510
4 Harald Tobias Øyerhamn Junior/Senior 2004 19:32.960
5 Sander V. Hamre Junior ung gutter 2006 22:36.380

50m Rygg

# Navn Gruppe Født Tid
1 Simon Slettevold Elite 2002 0:28.650
2 Andreas Sigvaldsen Elite 2006 0:29.050
3 Stian Aleksander Pettersen Elite 2003 0:29.510
4 Fabian Shoghl Elite 2003 0:29.900
5 Jørund Kalvenes Drengstig Elite 2002 0:30.190
6 Magnus Ravndal Junior/Senior 1999 0:30.740
7 Marthe Cecilie Willumsen Elite 2002 0:32.010
8 Karianne Auestad Kjellsen Junior/Senior 2004 0:32.180
9 Lisa Berg Junior/Senior 2002 0:32.630
10 Aksel Krüger-Larsen Junior ung gutter 2006 0:32.640
11 Elias Stangeland Junior ung gutter 2005 0:32.700
12 Silja Vert-Mönig Elite 2005 0:33.280
13 Harald Tobias Øyerhamn Junior/Senior 2004 0:33.370
14 Inger Sandvold Elite 2004 0:33.450
15 Anne Holmaas Johansen Junior ung jenter 2005 0:33.830
16 Julie Endregaard, Borsheim Elite 2001 0:33.850
17 Hedvig Wathne Junior/Senior 2001 0:34.010
18 Susanne Steinnes Elite 2005 0:34.070
19 Karoline Auestad SSK Masters 1998 0:34.140
20 Thomas Småvik Junior ung gutter 2006 0:35.280

100m Rygg

# Navn Gruppe Født Tid
1 Simon Slettevold Elite 2002 1:01.550
2 Andreas Sigvaldsen Elite 2006 1:03.830
3 Stian Aleksander Pettersen Elite 2003 1:03.900
4 Fabian Shoghl Elite 2003 1:05.950
5 Inger Sandvold Elite 2004 1:07.990
6 Aksel Krüger-Larsen Junior ung gutter 2006 1:10.330
7 Karianne Auestad Kjellsen Junior/Senior 2004 1:10.760
8 Silja Vert-Mönig Elite 2005 1:11.590
9 Lisa Berg Junior/Senior 2002 1:12.690
10 Karoline Auestad SSK Masters 1998 1:13.240
11 Mats Lea Monslaup Junior ung gutter 2005 1:13.310
12 Vilde Zetlitz Nessler Elite 2003 1:13.760
13 Jonathan Calderon Junior ung gutter 2005 1:13.920
14 Ulrik Franz Junior ung gutter 2005 1:14.520
15 Agnes Bryne Narvestad Junior/Senior 2004 1:15.750
16 Susanne Steinnes Elite 2005 1:16.060
17 Sondre Antonsen Breivik Junior/Senior 2004 1:18.540
18 Johanne Jørmeland Junior/Senior 2002 1:19.050
19 Hedda Kirstine Gudbrandsen Junior/Senior 2004 1:19.980
20 Erlend Vorland Hertervik Junior ung gutter 2005 1:20.470

200m Rygg

# Navn Gruppe Født Tid
1 Andreas Sigvaldsen Elite 2006 2:17.680
2 Simon Slettevold Elite 2002 2:17.690
3 Stian Aleksander Pettersen Elite 2003 2:19.600
4 Inger Sandvold Elite 2004 2:24.770
5 Aksel Krüger-Larsen Junior ung gutter 2006 2:30.730
6 Silja Vert-Mönig Elite 2005 2:32.740
7 Marthe Cecilie Willumsen Elite 2002 2:36.850
8 Anne Holmaas Johansen Junior ung jenter 2005 2:39.600
9 Jonathan Calderon Junior ung gutter 2005 2:40.190
10 Karoline Auestad SSK Masters 1998 2:40.660
11 Susanne Steinnes Elite 2005 2:41.930
12 Agnes Bryne Narvestad Junior/Senior 2004 2:42.710
13 Hedvig Wathne Junior/Senior 2001 2:44.600
14 Johanne Jørmeland Junior/Senior 2002 2:45.460
15 Nor Larsen Selvik Junior/Senior 2002 2:45.510
16 Thomas Småvik Junior ung gutter 2006 2:45.870
17 Erlend Vorland Hertervik Junior ung gutter 2005 2:49.790
18 Thomas Wilhelmsen Steen Junior ung gutter 2007 2:55.100
19 Mariam Moralieva Junior ung jenter 2007 2:55.470
20 Anna Bjelland Lootz Junior ung jenter 2006 2:56.980

50m Bryst

# Navn Gruppe Født Tid
1 Jørund Kalvenes Drengstig Elite 2002 0:30.190
2 Simon Slettevold Elite 2002 0:30.880
3 Sebastian Thorsen Elite 2001 0:30.890
4 Elias Stangeland Junior ung gutter 2005 0:32.940
5 Helene Fredhammer Baxter Elite 2000 0:33.560
6 Susanne Steinnes Elite 2005 0:35.100
7 Kari Ystrøm Lærdal Elite 2003 0:35.410
8 Fabian Shoghl Elite 2003 0:36.660
9 Julie Endregaard, Borsheim Elite 2001 0:37.470
10 Jonathan Calderon Junior ung gutter 2005 0:37.690
11 Mathea Slettevold Junior/Senior 2003 0:37.850
12 Ulrik Franz Junior ung gutter 2005 0:37.960
13 Oda Helen Meling Junior/Senior 2004 0:38.060
14 Harald Tobias Øyerhamn Junior/Senior 2004 0:38.680
15 Sondre Antonsen Breivik Junior/Senior 2004 0:38.840
16 Andrea S. Clementsen Junior ung jenter 2005 0:39.050
17 Andrea Bergsholm Berg Junior/Senior 2004 0:39.220
18 Natalie Holter Møllegaard Junior ung jenter 2005 0:39.360
19 Marie Lærdal Junior ung jenter 2006 0:39.410
20 Nor Larsen Selvik Junior/Senior 2002 0:39.950

100m Bryst

# Navn Gruppe Født Tid
1 Sebastian Thorsen Elite 2001 1:08.330
2 Jørund Kalvenes Drengstig Elite 2002 1:09.720
3 Simon Slettevold Elite 2002 1:09.890
4 Elias Stangeland Junior ung gutter 2005 1:11.540
5 Helene Fredhammer Baxter Elite 2000 1:14.360
6 Kari Ystrøm Lærdal Elite 2003 1:17.620
7 Fabian Shoghl Elite 2003 1:18.110
8 Andrea Bergsholm Berg Junior/Senior 2004 1:23.840
9 Silja Vert-Mönig Elite 2005 1:24.250
10 Inger Sandvold Elite 2004 1:25.210
11 Mats Lea Monslaup Junior ung gutter 2005 1:25.290
12 Julie Endregaard, Borsheim Elite 2001 1:25.310
13 Natalie Holter Møllegaard Junior ung jenter 2005 1:25.480
14 Ulrik Franz Junior ung gutter 2005 1:25.760
15 Marie Lærdal Junior ung jenter 2006 1:26.990
16 Susanne Steinnes Elite 2005 1:27.080
17 Andrea S. Clementsen Junior ung jenter 2005 1:27.680
18 Mathea Slettevold Junior/Senior 2003 1:28.270
19 Thomas Småvik Junior ung gutter 2006 1:28.560
20 Viljar Gripsgård Bergslien Junior ung gutter 2005 1:28.950

200m Bryst

# Navn Gruppe Født Tid
1 Sebastian Thorsen Elite 2001 2:30.140
2 Elias Stangeland Junior ung gutter 2005 2:38.840
3 Helene Fredhammer Baxter Elite 2000 2:45.820
4 Kari Ystrøm Lærdal Elite 2003 2:54.140
5 Andrea S. Clementsen Junior ung jenter 2005 3:04.220
6 Susanne Steinnes Elite 2005 3:05.640
7 Natalie Holter Møllegaard Junior ung jenter 2005 3:06.070
8 Jenny Hustrulid Junior ung jenter 2005 3:07.770
9 Andrea Bergsholm Berg Junior/Senior 2004 3:08.770
10 Mathea Slettevold Junior/Senior 2003 3:15.270
11 Viljar Gripsgård Bergslien Junior ung gutter 2005 3:16.740
12 Thomas Wilhelmsen Steen Junior ung gutter 2007 3:20.980
13 Anna Bjelland Lootz Junior ung jenter 2006 3:27.970
14 Max Michael Dyrland Junior ung gutter 2006 3:29.850
15 Ewan Lambton Junior ung gutter 2006 3:36.590
16 Sander V. Hamre Junior ung gutter 2006 3:37.630
17 Sarah Louise Rung Elite 1989 3:44.240
18 Sunniva Vik Junior ung jenter 2006 3:50.280

50m Butterfly

# Navn Gruppe Født Tid
1 Simon Slettevold Elite 2002 0:26.630
2 Truls Wigdel Elite 1999 0:26.690
3 Fabian Shoghl Elite 2003 0:26.780
4 Jørund Kalvenes Drengstig Elite 2002 0:27.090
5 Sondre Eidesen Elite 2002 0:27.400
6 Marthe Cecilie Willumsen Elite 2002 0:28.350
7 Magnus Ravndal Junior/Senior 1999 0:28.520
8 Vilde Zetlitz Nessler Elite 2003 0:28.930
9 Andreas Sigvaldsen Elite 2006 0:29.090
10 Julie Endregaard, Borsheim Elite 2001 0:29.350
11 Sondre Antonsen Breivik Junior/Senior 2004 0:29.890
12 Elias Stangeland Junior ung gutter 2005 0:29.970
13 Silja Vert-Mönig Elite 2005 0:30.040
14 Morris Franz Junior/Senior 2004 0:30.250
15 Emma Endregaard, Borsheim Junior/Senior 2003 0:30.290
16 Aksel Krüger-Larsen Junior ung gutter 2006 0:30.430
17 Jonathan Calderon Junior ung gutter 2005 0:31.070
18 Karoline Auestad SSK Masters 1998 0:31.820
19 Lisa Berg Junior/Senior 2002 0:31.850
20 Celine Tandrevold Abrahamsen Junior/Senior 2001 0:31.960

100m Butterfly

# Navn Gruppe Født Tid
1 Truls Wigdel Elite 1999 0:57.940
2 Fabian Shoghl Elite 2003 0:58.520
3 Sondre Eidesen Elite 2002 1:00.010
4 Jørund Kalvenes Drengstig Elite 2002 1:00.150
5 Simon Slettevold Elite 2002 1:01.930
6 Marthe Cecilie Willumsen Elite 2002 1:02.750
7 Andreas Sigvaldsen Elite 2006 1:05.540
8 Silja Vert-Mönig Elite 2005 1:07.610
9 Vilde Zetlitz Nessler Elite 2003 1:08.650
10 Jonathan Calderon Junior ung gutter 2005 1:08.750
11 Julie Endregaard, Borsheim Elite 2001 1:09.560
12 Elias Stangeland Junior ung gutter 2005 1:09.660
13 Harald Tobias Øyerhamn Junior/Senior 2004 1:12.240
14 Emma Endregaard, Borsheim Junior/Senior 2003 1:12.830
15 Inger Sandvold Elite 2004 1:12.880
16 Sondre Antonsen Breivik Junior/Senior 2004 1:13.440
17 Thomas Småvik Junior ung gutter 2006 1:14.270
18 Celine Tandrevold Abrahamsen Junior/Senior 2001 1:14.710
19 Hedvig Wathne Junior/Senior 2001 1:14.710
20 Agnes Bryne Narvestad Junior/Senior 2004 1:17.840

200m Butterfly

# Navn Gruppe Født Tid
1 Truls Wigdel Elite 1999 2:14.260
2 Sondre Eidesen Elite 2002 2:14.300
3 Marthe Cecilie Willumsen Elite 2002 2:21.100
4 Jørund Kalvenes Drengstig Elite 2002 2:21.730
5 Vilde Zetlitz Nessler Elite 2003 2:36.950
6 Silja Vert-Mönig Elite 2005 2:40.660
7 Celine Tandrevold Abrahamsen Junior/Senior 2001 2:46.290
8 Emma Endregaard, Borsheim Junior/Senior 2003 2:56.730

200m Medley

# Navn Gruppe Født Tid
1 Simon Slettevold Elite 2002 2:12.590
2 Jørund Kalvenes Drengstig Elite 2002 2:22.280
3 Julie Endregaard, Borsheim Elite 2001 2:28.740
4 Silja Vert-Mönig Elite 2005 2:29.530
5 Inger Sandvold Elite 2004 2:32.690
6 Helene Fredhammer Baxter Elite 2000 2:32.690
7 Ulrik Franz Junior ung gutter 2005 2:33.160
8 Jonathan Calderon Junior ung gutter 2005 2:33.360
9 Aksel Krüger-Larsen Junior ung gutter 2006 2:33.600
10 Marthe Cecilie Willumsen Elite 2002 2:34.780
11 Anne Margrete Sunde Rødseth Junior/Senior 2001 2:36.810
12 Kari Ystrøm Lærdal Elite 2003 2:38.090
13 Andrea S. Clementsen Junior ung jenter 2005 2:44.150
14 Johanne Jørmeland Junior/Senior 2002 2:45.310
15 Andrea Bergsholm Berg Junior/Senior 2004 2:45.750
16 Marie Lærdal Junior ung jenter 2006 2:46.520
17 Erlend Vorland Hertervik Junior ung gutter 2005 2:49.250
18 Susanne Steinnes Elite 2005 2:49.370
19 Ewan Lambton Junior ung gutter 2006 2:50.510
20 Natalie Holter Møllegaard Junior ung jenter 2005 2:51.180

400m Medley

# Navn Gruppe Født Tid
1 Inger Sandvold Elite 2004 5:23.680
2 Silja Vert-Mönig Elite 2005 5:28.410
3 Kari Ystrøm Lærdal Elite 2003 5:40.550
4 Johanne Jørmeland Junior/Senior 2002 5:45.830