Top 20 beste prestasjon pr øvelse siste 365 dager aktive utøvere - kortbane

50m Fri

# Navn Gruppe Født Tid
1 Simon Slettevold Elite 2002 0:24.090
2 Erik Årsland Gidskehaug Elite 1997 0:24.130
3 Jørund Kalvenes Drengstig Elite 2002 0:24.150
4 Fabian Shoghl Elite 2003 0:24.250
5 Andreas Sigvaldsen Elite 2006 0:24.420
6 Thomas Brustveit SSK Masters 1993 0:24.550
7 Morten Bordevich SSK Masters 1994 0:24.580
8 Håkon Brennhagen SSK Masters 1993 0:24.650
9 Stian Aleksander Pettersen Elite 2003 0:25.220
10 Oscar Korvald Medley Junior/Senior 2002 0:25.220
11 Sondre Eidesen Elite 2002 0:25.420
12 Ole Martin Grytten Ree SSK Masters 1992 0:25.680
13 Julie Endregaard, Borsheim Elite 2001 0:26.160
14 Magnus Ravndal Junior/Senior 1999 0:26.190
15 Truls Wigdel Elite 1999 0:26.230
16 Sebastian Thorsen Elite 2001 0:26.280
17 Harald Tobias Øyerhamn Junior/Senior 2004 0:26.280
18 Marthe Cecilie Willumsen Elite 2002 0:26.530
19 Morris Franz Junior/Senior 2004 0:26.580
20 Jonathan Calderon Junior ung gutter 2005 0:27.050

100m Fri

# Navn Gruppe Født Tid
1 Erik Årsland Gidskehaug Elite 1997 0:51.020
2 Simon Slettevold Elite 2002 0:51.680
3 Fabian Shoghl Elite 2003 0:53.430
4 Thomas Brustveit SSK Masters 1993 0:53.460
5 Andreas Sigvaldsen Elite 2006 0:53.480
6 Morten Bordevich SSK Masters 1994 0:53.550
7 Ole Martin Grytten Ree SSK Masters 1992 0:54.010
8 Truls Wigdel Elite 1999 0:54.730
9 Stian Aleksander Pettersen Elite 2003 0:54.750
10 Jørund Kalvenes Drengstig Elite 2002 0:54.890
11 Sondre Eidesen Elite 2002 0:55.320
12 Julie Endregaard, Borsheim Elite 2001 0:56.460
13 Magnus Ravndal Junior/Senior 1999 0:57.180
14 Oscar Korvald Medley Junior/Senior 2002 0:57.350
15 Marthe Cecilie Willumsen Elite 2002 0:58.460
16 Sebastian Thorsen Elite 2001 0:58.690
17 Jonathan Calderon Junior ung gutter 2005 0:59.110
18 Olav Eklund Elite 2002 0:59.260
19 Vilde Zetlitz Nessler Elite 2003 0:59.520
20 Harald Tobias Øyerhamn Junior/Senior 2004 1:00.110

200m Fri

# Navn Gruppe Født Tid
1 Erik Årsland Gidskehaug Elite 1997 1:49.270
2 Truls Wigdel Elite 1999 1:54.310
3 Simon Slettevold Elite 2002 1:55.810
4 Andreas Sigvaldsen Elite 2006 1:57.130
5 Morten Bordevich SSK Masters 1994 1:57.650
6 Stian Aleksander Pettersen Elite 2003 1:58.820
7 Fabian Shoghl Elite 2003 2:00.850
8 Julie Endregaard, Borsheim Elite 2001 2:02.260
9 Olav Eklund Elite 2002 2:02.310
10 Sondre Eidesen Elite 2002 2:02.930
11 Sebastian Thorsen Elite 2001 2:06.590
12 Silja Vert-Mönig Elite 2005 2:07.780
13 Marthe Cecilie Willumsen Elite 2002 2:10.240
14 Andrea S. Clementsen Junior ung jenter 2005 2:12.240
15 Jonathan Calderon Junior ung gutter 2005 2:12.460
16 Anne Margrete Sunde Rødseth Junior/Senior 2001 2:12.930
17 Nor Larsen Selvik Junior/Senior 2002 2:12.930
18 Vilde Zetlitz Nessler Elite 2003 2:13.570
19 Inger Sandvold Elite 2004 2:13.710
20 Helene Fredhammer Baxter Elite 2000 2:13.870

400m Fri

# Navn Gruppe Født Tid
1 Erik Årsland Gidskehaug Elite 1997 3:45.370
2 Andreas Sigvaldsen Elite 2006 4:04.910
3 Olav Eklund Elite 2002 4:06.280
4 Simon Slettevold Elite 2002 4:06.760
5 Stian Aleksander Pettersen Elite 2003 4:13.340
6 Julie Endregaard, Borsheim Elite 2001 4:24.360
7 Fabian Shoghl Elite 2003 4:26.580
8 Andrea S. Clementsen Junior ung jenter 2005 4:31.440
9 Susanne Steinnes Elite 2005 4:35.210
10 Silja Vert-Mönig Elite 2005 4:36.380
11 Vilde Zetlitz Nessler Elite 2003 4:36.390
12 Nor Larsen Selvik Junior/Senior 2002 4:36.600
13 Jonathan Calderon Junior ung gutter 2005 4:36.880
14 Harald Tobias Øyerhamn Junior/Senior 2004 4:37.930
15 Kari Ystrøm Lærdal Elite 2003 4:38.970
16 Emma Endregaard, Borsheim Junior/Senior 2003 4:39.740
17 Aksel Krüger-Larsen Junior ung gutter 2006 4:39.800
18 Inger Sandvold Elite 2004 4:40.880
19 Ole Martin Grytten Ree SSK Masters 1992 4:42.400
20 Ulrik Franz Junior ung gutter 2005 4:42.400

800m Fri

# Navn Gruppe Født Tid
1 Erik Årsland Gidskehaug Elite 1997 7:50.130
2 Andreas Sigvaldsen Elite 2006 8:27.190
3 Stian Aleksander Pettersen Elite 2003 9:03.830
4 Fabian Shoghl Elite 2003 9:08.350
5 Andrea S. Clementsen Junior ung jenter 2005 9:17.370
6 Nor Larsen Selvik Junior/Senior 2002 9:18.640
7 Julie Endregaard, Borsheim Elite 2001 9:18.710
8 Kari Ystrøm Lærdal Elite 2003 9:29.410
9 Silja Vert-Mönig Elite 2005 9:37.060
10 Susanne Steinnes Elite 2005 9:48.400
11 Jonathan Calderon Junior ung gutter 2005 9:49.930
12 Johanne Jørmeland Junior/Senior 2002 9:52.750
13 Malin Bergsholm Berg Junior/Senior 2002 10:05.680
14 Thomas Småvik Junior ung gutter 2006 10:14.340
15 Marie Lærdal Junior ung jenter 2006 10:23.170
16 Birk Kalvenes Slutås Junior ung gutter 2006 10:23.480
17 Tale Børsheim Tønsager Junior ung jenter 2005 10:34.840
18 Thomas Wilhelmsen Steen Junior ung gutter 2007 10:47.860
19 Natalie Holter Møllegaard Junior ung jenter 2005 10:50.160
20 Ewan Lambton Junior ung gutter 2006 10:58.330

1500m Fri

# Navn Gruppe Født Tid
1 Erik Årsland Gidskehaug Elite 1997 14:53.040
2 Andreas Sigvaldsen Elite 2006 16:45.000
3 Fabian Shoghl Elite 2003 17:21.000
4 Nor Larsen Selvik Junior/Senior 2002 17:43.620
5 Susanne Steinnes Elite 2005 18:29.450
6 Johanne Jørmeland Junior/Senior 2002 18:37.940
7 Silja Vert-Mönig Elite 2005 18:58.220
8 Andrea S. Clementsen Junior ung jenter 2005 19:03.880
9 Thomas Småvik Junior ung gutter 2006 19:11.780
10 Birk Kalvenes Slutås Junior ung gutter 2006 19:25.020
11 Tale Børsheim Tønsager Junior ung jenter 2005 19:52.850
12 Thomas Wilhelmsen Steen Junior ung gutter 2007 20:12.720
13 Ewan Lambton Junior ung gutter 2006 20:38.920

50m Rygg

# Navn Gruppe Født Tid
1 Andreas Sigvaldsen Elite 2006 0:26.150
2 Thomas Brustveit SSK Masters 1993 0:26.240
3 Simon Slettevold Elite 2002 0:27.360
4 Jørund Kalvenes Drengstig Elite 2002 0:27.370
5 Fabian Shoghl Elite 2003 0:27.820
6 Stian Aleksander Pettersen Elite 2003 0:28.210
7 Oscar Korvald Medley Junior/Senior 2002 0:29.320
8 Magnus Ravndal Junior/Senior 1999 0:29.460
9 Sondre Antonsen Junior/Senior 2004 0:29.600
10 Marthe Cecilie Willumsen Elite 2002 0:30.260
11 Karianne Auestad Kjellsen Junior/Senior 2004 0:30.640
12 Sondre Eidesen Elite 2002 0:30.670
13 Anne Holmaas Johansen Junior ung jenter 2005 0:30.730
14 Harald Tobias Øyerhamn Junior/Senior 2004 0:31.090
15 Inger Sandvold Elite 2004 0:31.470
16 Silja Vert-Mönig Elite 2005 0:31.510
17 Lisa Berg Junior/Senior 2002 0:31.570
18 Aksel Krüger-Larsen Junior ung gutter 2006 0:31.680
19 Vilde Zetlitz Nessler Elite 2003 0:31.720
20 Mats Lea Monslaup Junior ung gutter 2005 0:32.030

100m Rygg

# Navn Gruppe Født Tid
1 Andreas Sigvaldsen Elite 2006 0:58.180
2 Simon Slettevold Elite 2002 0:58.930
3 Jørund Kalvenes Drengstig Elite 2002 0:59.040
4 Thomas Brustveit SSK Masters 1993 0:59.850
5 Olav Eklund Elite 2002 1:01.190
6 Stian Aleksander Pettersen Elite 2003 1:02.350
7 Fabian Shoghl Elite 2003 1:03.490
8 Sondre Antonsen Junior/Senior 2004 1:03.880
9 Inger Sandvold Elite 2004 1:05.390
10 Harald Tobias Øyerhamn Junior/Senior 2004 1:06.020
11 Karianne Auestad Kjellsen Junior/Senior 2004 1:06.100
12 Marthe Cecilie Willumsen Elite 2002 1:06.510
13 Magnus Ravndal Junior/Senior 1999 1:06.510
14 Lisa Berg Junior/Senior 2002 1:07.490
15 Silja Vert-Mönig Elite 2005 1:07.640
16 Aksel Krüger-Larsen Junior ung gutter 2006 1:08.310
17 Anne Holmaas Johansen Junior ung jenter 2005 1:08.370
18 Jonathan Calderon Junior ung gutter 2005 1:08.540
19 Susanne Steinnes Elite 2005 1:08.930
20 Mats Lea Monslaup Junior ung gutter 2005 1:09.510

200m Rygg

# Navn Gruppe Født Tid
1 Olav Eklund Elite 2002 2:10.220
2 Truls Wigdel Elite 1999 2:10.250
3 Stian Aleksander Pettersen Elite 2003 2:12.910
4 Andreas Sigvaldsen Elite 2006 2:13.120
5 Thomas Brustveit SSK Masters 1993 2:15.590
6 Inger Sandvold Elite 2004 2:18.800
7 Sondre Antonsen Junior/Senior 2004 2:21.070
8 Aksel Krüger-Larsen Junior ung gutter 2006 2:22.540
9 Silja Vert-Mönig Elite 2005 2:25.180
10 Mats Lea Monslaup Junior ung gutter 2005 2:25.560
11 Susanne Steinnes Elite 2005 2:26.440
12 Karoline Auestad SSK Masters 1998 2:27.370
13 Anne Holmaas Johansen Junior ung jenter 2005 2:27.550
14 Harald Tobias Øyerhamn Junior/Senior 2004 2:29.670
15 Ulrik Franz Junior ung gutter 2005 2:29.800
16 Vilde Zetlitz Nessler Elite 2003 2:29.860
17 Karianne Auestad Kjellsen Junior/Senior 2004 2:30.840
18 Lisa Berg Junior/Senior 2002 2:30.940
19 Helene Fredhammer Baxter Elite 2000 2:31.320
20 Emma Endregaard, Borsheim Junior/Senior 2003 2:31.910

50m Bryst

# Navn Gruppe Født Tid
1 Simon Slettevold Elite 2002 0:29.520
2 Truls Wigdel Elite 1999 0:30.240
3 Sebastian Thorsen Elite 2001 0:30.320
4 Ole Martin Grytten Ree SSK Masters 1992 0:30.390
5 Jørund Kalvenes Drengstig Elite 2002 0:30.400
6 Thomas Brustveit SSK Masters 1993 0:30.780
7 Fabian Shoghl Elite 2003 0:32.250
8 Morris Franz Junior/Senior 2004 0:32.370
9 Andreas Sigvaldsen Elite 2006 0:32.490
10 Helene Fredhammer Baxter Elite 2000 0:33.260
11 Susanne Steinnes Elite 2005 0:33.540
12 Julie Endregaard, Borsheim Elite 2001 0:33.730
13 Harald Tobias Øyerhamn Junior/Senior 2004 0:33.830
14 Sondre Eidesen Elite 2002 0:33.930
15 Kari Ystrøm Lærdal Elite 2003 0:34.100
16 Ulrik Franz Junior ung gutter 2005 0:34.520
17 Ivar Johan Idsøe Flaten SSK Masters 1989 0:35.040
18 Mats Lea Monslaup Junior ung gutter 2005 0:35.660
19 Jonathan Calderon Junior ung gutter 2005 0:35.670
20 Andrea Bergsholm Berg Junior/Senior 2004 0:35.710

100m Bryst

# Navn Gruppe Født Tid
1 Truls Wigdel Elite 1999 1:04.250
2 Simon Slettevold Elite 2002 1:04.770
3 Jørund Kalvenes Drengstig Elite 2002 1:05.070
4 Sebastian Thorsen Elite 2001 1:05.080
5 Morris Franz Junior/Senior 2004 1:10.130
6 Helene Fredhammer Baxter Elite 2000 1:12.510
7 Kari Ystrøm Lærdal Elite 2003 1:14.120
8 Ulrik Franz Junior ung gutter 2005 1:14.670
9 Julie Endregaard, Borsheim Elite 2001 1:15.080
10 Andreas Sigvaldsen Elite 2006 1:15.590
11 Susanne Steinnes Elite 2005 1:16.560
12 Silja Vert-Mönig Elite 2005 1:16.980
13 Stian Aleksander Pettersen Elite 2003 1:17.420
14 Mats Lea Monslaup Junior ung gutter 2005 1:17.590
15 Karianne Auestad Kjellsen Junior/Senior 2004 1:17.600
16 Andrea S. Clementsen Junior ung jenter 2005 1:18.020
17 Sondre Antonsen Junior/Senior 2004 1:18.230
18 Marie Lærdal Junior ung jenter 2006 1:18.290
19 Andrea Bergsholm Berg Junior/Senior 2004 1:18.420
20 Natalie Holter Møllegaard Junior ung jenter 2005 1:19.780

200m Bryst

# Navn Gruppe Født Tid
1 Truls Wigdel Elite 1999 2:17.870
2 Sebastian Thorsen Elite 2001 2:20.170
3 Simon Slettevold Elite 2002 2:25.970
4 Jørund Kalvenes Drengstig Elite 2002 2:34.830
5 Helene Fredhammer Baxter Elite 2000 2:37.240
6 Andreas Sigvaldsen Elite 2006 2:37.480
7 Susanne Steinnes Elite 2005 2:39.890
8 Stian Aleksander Pettersen Elite 2003 2:42.460
9 Morris Franz Junior/Senior 2004 2:42.820
10 Kari Ystrøm Lærdal Elite 2003 2:43.070
11 Sondre Antonsen Junior/Senior 2004 2:46.390
12 Andrea S. Clementsen Junior ung jenter 2005 2:46.610
13 Mats Lea Monslaup Junior ung gutter 2005 2:47.010
14 Silja Vert-Mönig Elite 2005 2:48.010
15 Inger Sandvold Elite 2004 2:48.240
16 Ulrik Franz Junior ung gutter 2005 2:49.090
17 Harald Tobias Øyerhamn Junior/Senior 2004 2:49.500
18 Karianne Auestad Kjellsen Junior/Senior 2004 2:49.920
19 Julie Endregaard, Borsheim Elite 2001 2:51.610
20 Mathea Slettevold Junior/Senior 2003 2:53.310

50m Butterfly

# Navn Gruppe Født Tid
1 Fabian Shoghl Elite 2003 0:25.450
2 Jørund Kalvenes Drengstig Elite 2002 0:25.570
3 Andreas Sigvaldsen Elite 2006 0:25.960
4 Simon Slettevold Elite 2002 0:26.040
5 Ole Martin Grytten Ree SSK Masters 1992 0:26.250
6 Sondre Eidesen Elite 2002 0:26.260
7 Håkon Brennhagen SSK Masters 1993 0:26.260
8 Truls Wigdel Elite 1999 0:26.760
9 Stian Aleksander Pettersen Elite 2003 0:27.140
10 Marthe Cecilie Willumsen Elite 2002 0:27.620
11 Thomas Brustveit SSK Masters 1993 0:27.630
12 Oscar Korvald Medley Junior/Senior 2002 0:27.740
13 Magnus Ravndal Junior/Senior 1999 0:27.760
14 Erik Årsland Gidskehaug Elite 1997 0:27.800
15 Ulrik Franz Junior ung gutter 2005 0:28.640
16 Vilde Zetlitz Nessler Elite 2003 0:28.690
17 Sondre Antonsen Junior/Senior 2004 0:28.730
18 Morten Bordevich SSK Masters 1994 0:29.070
19 Sebastian Thorsen Elite 2001 0:29.110
20 Julie Endregaard, Borsheim Elite 2001 0:29.200

100m Butterfly

# Navn Gruppe Født Tid
1 Fabian Shoghl Elite 2003 0:55.600
2 Jørund Kalvenes Drengstig Elite 2002 0:57.310
3 Sondre Eidesen Elite 2002 0:57.860
4 Andreas Sigvaldsen Elite 2006 0:57.960
5 Simon Slettevold Elite 2002 0:58.400
6 Håkon Brennhagen SSK Masters 1993 0:59.150
7 Truls Wigdel Elite 1999 0:59.800
8 Marthe Cecilie Willumsen Elite 2002 1:00.140
9 Thomas Brustveit SSK Masters 1993 1:00.290
10 Stian Aleksander Pettersen Elite 2003 1:02.690
11 Ulrik Franz Junior ung gutter 2005 1:02.730
12 Vilde Zetlitz Nessler Elite 2003 1:04.670
13 Olav Eklund Elite 2002 1:05.200
14 Jonathan Calderon Junior ung gutter 2005 1:06.050
15 Sondre Antonsen Junior/Senior 2004 1:06.080
16 Silja Vert-Mönig Elite 2005 1:06.200
17 Sebastian Thorsen Elite 2001 1:06.840
18 Emma Endregaard, Borsheim Junior/Senior 2003 1:07.470
19 Karianne Auestad Kjellsen Junior/Senior 2004 1:08.810
20 Aksel Krüger-Larsen Junior ung gutter 2006 1:08.890

200m Butterfly

# Navn Gruppe Født Tid
1 Fabian Shoghl Elite 2003 2:10.890
2 Sondre Eidesen Elite 2002 2:12.400
3 Truls Wigdel Elite 1999 2:13.690
4 Håkon Brennhagen SSK Masters 1993 2:14.920
5 Marthe Cecilie Willumsen Elite 2002 2:17.420
6 Andreas Sigvaldsen Elite 2006 2:17.960
7 Simon Slettevold Elite 2002 2:21.930
8 Olav Eklund Elite 2002 2:24.910
9 Silja Vert-Mönig Elite 2005 2:29.740
10 Vilde Zetlitz Nessler Elite 2003 2:30.470
11 Harald Tobias Øyerhamn Junior/Senior 2004 2:34.400
12 Jonathan Calderon Junior ung gutter 2005 2:36.420
13 Ulrik Franz Junior ung gutter 2005 2:38.270
14 Thomas Småvik Junior ung gutter 2006 2:42.950
15 Aksel Krüger-Larsen Junior ung gutter 2006 2:44.720
16 Ewan Lambton Junior ung gutter 2006 2:46.090
17 Emma Endregaard, Borsheim Junior/Senior 2003 2:47.450
18 Viljar Gripsgård Bergslien Junior ung gutter 2005 3:04.320
19 Erlend Vorland Hertervik Junior ung gutter 2005 3:07.190

100m Medley

# Navn Gruppe Født Tid
1 Simon Slettevold Elite 2002 0:57.840
2 Thomas Brustveit SSK Masters 1993 0:59.460
3 Fabian Shoghl Elite 2003 0:59.530
4 Jørund Kalvenes Drengstig Elite 2002 0:59.550
5 Andreas Sigvaldsen Elite 2006 1:00.280
6 Sondre Eidesen Elite 2002 1:03.200
7 Morten Bordevich SSK Masters 1994 1:04.060
8 Harald Tobias Øyerhamn Junior/Senior 2004 1:05.410
9 Morris Franz Junior/Senior 2004 1:05.990
10 Ulrik Franz Junior ung gutter 2005 1:06.190
11 Julie Endregaard, Borsheim Elite 2001 1:07.550
12 Sondre Antonsen Junior/Senior 2004 1:07.620
13 Jonathan Calderon Junior ung gutter 2005 1:07.940
14 Silja Vert-Mönig Elite 2005 1:08.030
15 Karianne Auestad Kjellsen Junior/Senior 2004 1:08.070
16 Susanne Steinnes Elite 2005 1:08.090
17 Marthe Cecilie Willumsen Elite 2002 1:08.720
18 Kari Ystrøm Lærdal Elite 2003 1:08.960
19 Tale Børsheim Tønsager Junior ung jenter 2005 1:09.860
20 Aksel Krüger-Larsen Junior ung gutter 2006 1:10.020

200m Medley

# Navn Gruppe Født Tid
1 Erik Årsland Gidskehaug Elite 1997 2:05.400
2 Simon Slettevold Elite 2002 2:05.970
3 Jørund Kalvenes Drengstig Elite 2002 2:14.580
4 Morten Bordevich SSK Masters 1994 2:14.650
5 Olav Eklund Elite 2002 2:15.760
6 Andreas Sigvaldsen Elite 2006 2:18.980
7 Stian Aleksander Pettersen Elite 2003 2:19.250
8 Ulrik Franz Junior ung gutter 2005 2:23.650
9 Sondre Antonsen Junior/Senior 2004 2:24.780
10 Silja Vert-Mönig Elite 2005 2:25.200
11 Harald Tobias Øyerhamn Junior/Senior 2004 2:25.800
12 Julie Endregaard, Borsheim Elite 2001 2:26.530
13 Susanne Steinnes Elite 2005 2:26.730
14 Helene Fredhammer Baxter Elite 2000 2:28.340
15 Karianne Auestad Kjellsen Junior/Senior 2004 2:28.390
16 Inger Sandvold Elite 2004 2:28.590
17 Aksel Krüger-Larsen Junior ung gutter 2006 2:28.810
18 Mats Lea Monslaup Junior ung gutter 2005 2:29.260
19 Andrea S. Clementsen Junior ung jenter 2005 2:29.870
20 Morris Franz Junior/Senior 2004 2:29.960

400m Medley

# Navn Gruppe Født Tid
1 Andreas Sigvaldsen Elite 2006 4:41.520
2 Fabian Shoghl Elite 2003 4:48.270
3 Olav Eklund Elite 2002 4:48.460
4 Helene Fredhammer Baxter Elite 2000 5:10.990
5 Ulrik Franz Junior ung gutter 2005 5:11.170
6 Silja Vert-Mönig Elite 2005 5:11.260
7 Julie Endregaard, Borsheim Elite 2001 5:13.650
8 Inger Sandvold Elite 2004 5:17.060
9 Vilde Zetlitz Nessler Elite 2003 5:30.250
10 Thomas Småvik Junior ung gutter 2006 5:36.210
11 Thomas Wilhelmsen Steen Junior ung gutter 2007 5:37.640
12 Marie Lærdal Junior ung jenter 2006 5:48.410
13 Ewan Lambton Junior ung gutter 2006 5:52.120
14 Tale Børsheim Tønsager Junior ung jenter 2005 5:52.290
15 Johanne Jørmeland Junior/Senior 2002 5:52.690
16 Erlend Vorland Hertervik Junior ung gutter 2005 6:00.760