SSK utøvere med NM/UM krav sesongen 2019/2020

Antall svømmere med ett eller flere UM krav: 10
Antall svømmere med ett eller flere NM jr krav: 15
Antall svømmere med ett eller flere NM sr krav: 19

Navn Distanse Pool Tid Dato
Andreas Sigvaldsen 800m Fri 25m 8:59.290 UM 17/02/2019
Andreas Sigvaldsen 100m Rygg 25m 1:03.950 UM 10/11/2018
Andreas Sigvaldsen 200m Rygg 25m 2:16.620 UM 17/03/2019
Anne Sofie Klette 100m Rygg 25m 1:07.760 Jr NM, Sr NM 17/11/2018
Christian Øgreid 50m Fri 25m 0:24.920 Jr NM 18/11/2018
Christian Øgreid 100m Fri 25m 0:53.550 Jr NM 17/11/2018
Emma Endregaard, Borsheim 50m Fri 25m 0:28.060 UM 17/11/2018
Emma Endregaard, Borsheim 100m Butterfly 25m 1:07.470 UM 16/03/2019
Erik Årsland Gidskehaug 200m Fri 25m 1:51.930 Sr NM 09/12/2018
Erik Årsland Gidskehaug 400m Fri 25m 3:46.590 Sr NM 09/12/2018
Erik Årsland Gidskehaug 800m Fri 25m 7:59.020 Sr NM 07/12/2018
Erik Årsland Gidskehaug 1500m Fri 25m 15:07.260 Sr NM 07/12/2018
Erik Årsland Gidskehaug 400m Medley 25m 4:20.340 Sr NM 08/12/2018
Fabian Shoghl 50m Fri 25m 0:25.250 UM 02/11/2018
Fabian Shoghl 50m Fri 50m 0:26.230 UM 26/01/2019
Fabian Shoghl 100m Rygg 25m 1:02.730 UM 03/11/2018
Fabian Shoghl 50m Butterfly 25m 0:26.780 Jr NM 15/11/2018
Fabian Shoghl 100m Butterfly 25m 0:59.280 UM, Jr NM, Sr NM 16/11/2018
Fabian Shoghl 100m Butterfly 50m 1:01.640 UM 27/01/2019
Fabian Shoghl 100m Medley 25m 1:03.450 UM 21/10/2018
Håkon Brennhagen 100m Butterfly 25m 0:59.150 Sr NM 09/03/2019
Helene Fredhammer Baxter 50m Bryst 25m 0:33.460 Sr NM 18/11/2018
Helene Fredhammer Baxter 100m Bryst 25m 1:11.170 Sr NM 18/11/2018
Helene Fredhammer Baxter 200m Bryst 25m 2:32.040 Sr NM 15/11/2018
Helene Fredhammer Baxter 400m Medley 25m 5:06.140 Sr NM 17/11/2018
Inger Sandvold 100m Rygg 50m 1:09.700 UM 26/01/2019
Inger Sandvold 200m Rygg 25m 2:18.800 UM, Jr NM, Sr NM 17/03/2019
Inger Sandvold 200m Rygg 50m 2:26.750 UM 25/01/2019
Inger Sandvold 200m Medley 25m 2:28.590 UM 17/03/2019
Inger Sandvold 400m Medley 25m 5:19.310 UM 17/11/2018
Jens Petter Turøy 100m Fri 25m 0:51.850 Sr NM 15/11/2018
Jens Petter Turøy 200m Fri 25m 1:51.860 Sr NM 16/11/2018
Jens Petter Turøy 400m Fri 25m 4:01.490 Sr NM 16/11/2018
Jens Petter Turøy 50m Butterfly 25m 0:25.250 Sr NM 15/11/2018
Jens Petter Turøy 100m Butterfly 25m 0:55.270 Sr NM 16/11/2018
Jens Petter Turøy 200m Butterfly 25m 2:01.650 Sr NM 17/11/2018
Julie Endregaard, Borsheim 50m Fri 25m 0:26.850 Sr NM 17/11/2018
Julie Endregaard, Borsheim 100m Fri 25m 0:56.830 Sr NM 16/11/2018
Julie Endregaard, Borsheim 200m Fri 25m 2:04.580 Sr NM 17/11/2018
Julie Endregaard, Borsheim 50m Butterfly 25m 0:28.950 Sr NM 16/11/2018
Julie Endregaard, Borsheim 100m Medley 25m 1:07.160 Sr NM 17/11/2018
Kari Ystrøm Lærdal 50m Bryst 25m 0:34.540 Jr NM 16/11/2018
Kari Ystrøm Lærdal 100m Bryst 25m 1:14.490 UM, Jr NM, Sr NM 18/11/2018
Kari Ystrøm Lærdal 200m Bryst 25m 2:45.070 UM 15/11/2018
Karianne Auestad Kjellsen 50m Fri 25m 0:27.980 UM, Jr NM 17/11/2018
Karianne Auestad Kjellsen 50m Rygg 25m 0:31.360 Jr NM, Sr NM 15/11/2018
Karianne Auestad Kjellsen 100m Rygg 25m 1:07.770 UM, Jr NM, Sr NM 17/11/2018
Karianne Auestad Kjellsen 200m Medley 25m 2:28.390 UM 17/03/2019
Marthe Cecilie Willumsen 50m Fri 25m 0:27.090 Jr NM, Sr NM 17/11/2018
Marthe Cecilie Willumsen 50m Butterfly 25m 0:27.930 Jr NM, Sr NM 16/11/2018
Marthe Cecilie Willumsen 100m Butterfly 25m 1:01.590 Jr NM, Sr NM 15/11/2018
Marthe Cecilie Willumsen 200m Butterfly 25m 2:15.290 Jr NM, Sr NM 18/11/2018
Nor Larsen Selvik 50m Fri 25m 0:27.920 Jr NM 18/11/2018
Olav Eklund 200m Fri 25m 1:57.780 Jr NM 18/11/2018
Olav Eklund 400m Fri 25m 4:07.520 Jr NM, Sr NM 16/11/2018
Olav Eklund 800m Fri 25m 8:32.740 Jr NM, Sr NM 15/11/2018
Olav Eklund 100m Rygg 25m 1:00.160 Jr NM, Sr NM 18/11/2018
Olav Eklund 200m Rygg 25m 2:09.430 Jr NM, Sr NM 15/11/2018
Ole Martin Grytten Ree 50m Bryst 25m 0:30.390 Sr NM 08/03/2019
Sebastian Thorsen 50m Bryst 25m 0:31.190 Jr NM 15/11/2018
Sebastian Thorsen 100m Bryst 25m 1:08.370 Jr NM 17/11/2018
Silja Vert-Mönig 100m Butterfly 25m 1:06.940 UM, Jr NM, Sr NM 16/03/2019
Silja Vert-Mönig 200m Medley 25m 2:27.090 UM 17/03/2019
Simon Slettevold 50m Fri 25m 0:24.490 Jr NM 17/11/2018
Simon Slettevold 100m Fri 25m 0:52.210 Jr NM, Sr NM 15/11/2018
Simon Slettevold 200m Fri 25m 1:55.790 Jr NM, Sr NM 16/11/2018
Simon Slettevold 50m Rygg 25m 0:26.920 Jr NM, Sr NM 16/11/2018
Simon Slettevold 100m Rygg 25m 0:57.020 Jr NM, Sr NM 18/11/2018
Simon Slettevold 50m Bryst 25m 0:29.290 Jr NM, Sr NM 15/11/2018
Simon Slettevold 100m Bryst 25m 1:04.480 Jr NM, Sr NM 17/11/2018
Simon Slettevold 100m Medley 25m 0:57.490 Jr NM, Sr NM 18/11/2018
Simon Slettevold 200m Medley 25m 2:05.030 Jr NM, Sr NM 15/11/2018
Sondre Eidesen 100m Butterfly 25m 0:59.940 Jr NM 16/11/2018
Sondre Eidesen 200m Butterfly 25m 2:14.450 Jr NM 17/11/2018
Stian Aleksander Pettersen 100m Fri 25m 0:55.540 UM 17/11/2018
Stian Aleksander Pettersen 400m Fri 25m 4:14.580 UM 15/03/2019
Stian Aleksander Pettersen 50m Rygg 25m 0:28.520 Jr NM 16/11/2018
Stian Aleksander Pettersen 100m Rygg 25m 1:01.980 UM 18/11/2018
Stian Aleksander Pettersen 200m Rygg 25m 2:09.130 UM, Jr NM, Sr NM 15/11/2018
Susanne Steinnes 200m Rygg 25m 2:26.440 UM 17/03/2019
Susanne Steinnes 200m Bryst 25m 2:44.390 UM 16/03/2019
Thomas Brustveit 50m Rygg 25m 0:26.240 Sr NM 10/03/2019
Thomas Brustveit 100m Rygg 25m 0:59.850 Sr NM 09/03/2019
Thomas Brustveit 100m Medley 25m 0:59.460 Sr NM 10/03/2019
Truls Wigdel 50m Rygg 25m 0:28.270 Sr NM 09/12/2018
Vilde Zetlitz Nessler 50m Fri 25m 0:27.320 UM 02/11/2018
Vilde Zetlitz Nessler 50m Fri 50m 0:28.130 UM 26/01/2019
Vilde Zetlitz Nessler 100m Fri 25m 1:00.360 UM 03/11/2018
Vilde Zetlitz Nessler 100m Fri 50m 1:02.230 UM 27/01/2019
Vilde Zetlitz Nessler 50m Butterfly 25m 0:29.330 Jr NM 16/11/2018
Vilde Zetlitz Nessler 100m Butterfly 25m 1:06.880 UM, Jr NM, Sr NM 15/11/2018
Vilde Zetlitz Nessler 200m Butterfly 25m 2:30.970 UM 02/11/2018